Hayat Devam Ediyor…

Hayatta ne çok yollar yürüyoruz.

Okul yolları… Çocukluk yolları… İlk gençliğin sancılı yolları… Üniversite yolları… Romantizmin acı tatlı yolları… Çalışma yolları…

Dönüp baktığımda bir prizma görüyorum sanki… Serra’nın ne çok yüzü var.

Çocuk Serra… Okullu Serra… Üniversiteli Serra… Aşık Serra..
Başka başka yollar, başka başka hayatlar, başka başka kimlikler, düşünceler, duruşlar…

Şimdiyse evlilik yolunda…
Hayat devam ediyor!

İpek Ongun “Bir Genç Kızın Gizli Defteri” serisinin 7.kitabını da çıkardı. Kitap şimdiden oldukça rağbet gördü. Değeri düşecek gibi de görünmüyor… Serra hayranları seriye bir yenisinin eklenmesinden memnun görünüyorlar.

Sizlere Bu kitabı okumuş olan kişilerin yazdığı yorumları da buldum. (http://dizifilm.com/) İşte yeni seri hakkında gençlerin düşünceleri:

Deniz-Kızı: “Ben kitabı bugün bitirdim.Çok beğendim.İnan kitap bitiminde keşke biraz daha uzun olsaydı dedim(350 sayfa).Kitabı diğer kitaplardan ayıran özelliği Serra nın artık evli birisi olması.Bu kitaptada hiçbir zaman arkadaşlarından kopmuyor.Hep bir aile ortamı içerisindeler.Tabi ki onları bazı süprizler bekliyor.Ama onları söylemeyeceğim.Siz okuyun:img-yes: .Umarım 8. kitapta çıkarda onuda okuruz.
Bu kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum…”

Roberta: “ben kitabı okudum gerçekten çok güzel bir kitap bu kitapta artık tamamen ayakları üstünde durmayı bilen, sorumluluk sahibi ve artık yavaş yavaş ailesini tam olarak kurmaya (çocuklardan bahsediyorum) hazırlanan bir serra çıkıyor karşımıza. Serra nın büyüdüğünü benimsemem aslında biraz zor oldu ama alışmaya çalışıyorum :):) ”

Nur Sevinç: “Ben bu kitabı hırs yaptım ve bir günde bitirdim sabah başlayıp akşam üzerine doğru bitirmiştim…tek kelime ile bayıldım evli serra alışmam benimde zor oldu…dileğe üzüldüm yaşadıkları iyi değildi..zavallı esin onada üzüldüm özgür ve serranın arasındaki sorun aslında fazla büyük değildi her evlilikte olabilecek sorunlardandı…ama sonu beni baya bi sevindirdi…oktayın dört yapraklı yonca kolyesi hediye ettikten bir hafta sonra boynundan çıkarıp kutusuna koyarak uğur kolyesi olarak gösterilmesini beğendim…”

Cedric-Hülya: “ben de sevdim ama Suphi neden hiç yoktu kitapta?Suphiye ne oldu?Fikri olan var mı?”

Dilara43: “ipek ungun kitaplarına bayılırım özelliklede bir genç kızın defterinin 7. dedahil olarak hepsini okudunm ve çok beğendim ama bende bazı arkadaşlar gibi 7. kitaptan diğer okuduklarım kadar zevk almadım ama yinede 8. kitabın yazılmasını serranın hikayesinin devam etmesini isterim”

Farklı bir siteden (http://epsilonyayınevi.com/) :

Melek: “İpek ongun’un seriyi devam ettirmesi gerçekten çok güzel oldu ben 12 yaşında tanıştım Serra ile ve sanki yaşamımdan bazı kesitler vardı içinde ve kitapları bir solukta bitiriverdim kendimi Serra ile özdeşleştirmiştim bunun sebebi herhalde ergenlik olacak ipek ablaya bu konuda çok teşekkür ediyorum biz gençleri bilgilendirdiği için. Ve ondan ricam bu Serra’nın hayat macerasının devamını yazmasıdır. Gerçekten bu çıkan kitap çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum tutkunlarına.”

Yazgı Bülbül: “İpek Ongun’un her kitabı çok hoşuma gidiyor… Bu kitapta mükemmel. Elinizden düşüremeyeceksiniz. Teşekkürler İpek Ongun…”

İşte okuyanların yorumlarından birkaç tanesi… Okuyup okumayacağınıza siz karar verin!… 😉 Fakat bana sorarsanız, yarın gidip alın derim! Çünkü ben de öyle yapacağım. 🙂

Kitabın etiket fiyatı 15,00 YTL. Fakat bazı internet sitelerinde oynayan rakamlarla da karşınıza çıkıyor. Bir fiyat araştırması yaptık belki bilmek istersiniz diye…

http://www.netkitap.com/ isimli adreste 12,00 YTL.

http://www.epsilonyayınevi.com/ isimli adreste 15,00 YTL.

http://www.kitapalemi.com/ isimli adreste İndirimli fiyatı 11,11 YTL+KDV, KDV dahil 12,00 YTL şeklinde belirtilmiş.

İyi okumalar…

Reklamlar