Siteye Hoşgeldiniz…

drawing blood

Sitemize hoşgeldiniz… Bu sitede edebi olmak kaydıyla her  yazıyı yayımlıyoruz. Site henüz çok yeni olduğundan, bir süre sizi tatmin etmeyebilir. Fakat, Allah’ın izniyle beğeneceğiniz bir site oluşturacağız. Sitede dini içerikli yazılar da elbette ki olacaktır ama bir edebi değer taşıması öncelikli koşulumuzdur.

Ben kendi yazılarımın hepsini bu sitede yayımlayacağım.. Tabiki okunmaya değer nitelikli olup bir takım aşamalardan geçebilenleri.. Yazılarımı başka sitelerde de görebilirsiniz. İlk önce yayımlandığı bir site olduğunda altında sitenin ismini ve yazarının ben olduğumu belirtirim.

Alıntı yapma konusuna gelince, alıntıyı kendinizin biçimlendirmesi ve alıntının yapıldığı yerin gösterilmesi gerekmektedir. Yer gösterilmediği taktirde mesuliyet yazara aittirHerhangi bir yerden ilgi çekici alıntılar ara sıra sitede yer alacaktır.

Yazılar için telif ücreti ödenmeyecektir. Site sadece edebi koşullar altında bir takım değerleri paylaşabilmek amacıyla açılmıştır.

Siteye üye olmak isteyenler, siteyle ilgili soruları olanlar, sitede herhangi bir hususta değişiklik yapılmasını veya eleştrilerini sunmak isteyenler bana bu email adresinden ulaşabilirler: serra.noyan@mynet.com (Üyelik için hotmail adresi dışındaki e-mail adresleri tercih edilmektedir.)

Selamlar…

Reklamlar